Co to jest zaplecze?

Zaplecza to zbiór witryn, najczęściej tematycznych, których zadaniem jest linkowanie strony docelowej. Zaplecze składa się najczęściej ze 100 blogów (są i mniejsze), które posiadają dużą ilość treści z odnośnikami. Aby jednak zaplecze nie generowało bardzo dużej ilości linków tworzone są piramidy. Piramida składa się z kilku poziomów, które linkują między sobą, ale tylko z najwyższej warstwy linki prowadzą do witryny docelowej czyli pozycjonowanej. W ten sposób całe zaplecze przekazuje swą moc i w żaden sposób nie może zaszkodzić pozycjonowanej witrynie.

Komu jest potrzebne zaplecze?

W obecnych czasach praktycznie każdemu, kto posiada dużą konkurencję, a linkowanie z katalogów lub zaplecz wielotematycznych nie przynosi większych efektów.

Utrzymanie pozycji

Kiedy witryna już znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce to nie znaczy, że pozycjonowanie jest zakończone, wtedy to trzeba pozycję utrzymać. Zdobywając cenne i wartościowe linki jesteśmy w stanie pozycję utrzymać.

Nasza oferta

Stworzenie strony zapleczowej wyposażonej w:

 • Moduły seo
 • Moduły wyświetlania video
 • Mapa witryny
 • Lightbox
 • Zabezpieczenia

 • Jest również możliwość implementacji wielu innych dodatków na życzenie klienta. Zajmujemy się pełną konfiguracją, ustawieniem modułów, dodaniem słów kluczowych, tytułu witryny, konfiguracją zawartości czy dodaniem kategorii.

  Każda witryna będzie mieć inną skórkę.
  W cenie jest także konfiguracja serwera (hostingu), przydzielanie adresów Ip do poszczególnych domen, przekierowanie domen, stworzenie katalogów i baz Mysql.
  Do stworzonego zaplecza mogą Państwo zamówić wysokojakościowe artykuły tematyczne, w tym celu prosimy o kontakt.

  W celu zasięgnięcia dodatkowych infomacji, wyceny lub zamówienia usługi prosimy o kontakt.