Stwórz własny sklep internetowy

Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i innowacyjnych rozwiązań!

  • Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych sklepów internetowych w oparciu o oprogramowanie PrestaShop oraz własne, autorskie moduły.
  • Nasze sklepy są responsywne, nowoczesne i łatwe w obsłudze. Mogą być wyświetlane zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.
  • Tworzone przez nas witryny mają ogromne możliwości rozwoju, dzięki dodawaniu nieograniczonej ilości modułów. Gwarantujemy, że Twój sklep zawsze będzie się mógł rozbudowywać o nowe produkty i kategorie. Będzie miał również wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne do profesjonalnej sprzedaży on-line.
  • Zespół naszych najlepszych specjalistów z zakresu programowania pomoże Ci zrealizować własny projekt, dzięki czemu dostosujesz wygląd sklepu do indywidualnych potrzeb. Aby zaoszczędzić czas, możesz również skorzystać z gotowych rozwiązań, które proponujemy.
  • Stworzony przez nas intuicyjny i nowoczesny sklep, na pewno spełni oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Przejrzysty panel obsługi zamówień pozwoli Ci prowadzić sprzedaż swoich produktów na najwyższym poziomie.

Moduły PrestaShop

Rozwiń wachlarz swoich możliwości we własnym e-sklepie.

  • Prowadzisz sklep internetowy, ale zakres modułów, które posiadasz jest dla Ciebie niewystarczający?
  • Rozwijasz swój e-biznes i potrzebujesz dodatkowych modułów, aby Twój sklep rozszerzył swoją funkcjonalność?
  • Działasz w specyficznej branży i konieczny jest rozwój bazowego oprogramowania twojego sklepu?

Specjalnie dla Ciebie stworzymy dodatkowe, indywidualne moduły, które zwiększą funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki temu zawsze będziesz miał pełen komfort obsługi swojego biznesu oraz gwarancję, że Twoi klienci będą zadowoleni.
Łatwa i szybka instalacja naszych modułów zapewni Ci nieograniczone możliwości rozwoju, kiedy tylko będziesz miał taką potrzebę.
Oferujemy również możliwość instalowania gotowych modułów w Twoim sklepie.

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak łatwo i szybko możesz stworzyć własny e-biznes!