Presell Pages - Co to jest?

Presell Pages to ogólnie rzecz biorąc blogi, gdzie możemy wstawiać treść z linkiem lub linkami. Po ostatnio wprowadzonych zmianach w wartościowaniu linków przez wyszukiwarkę Google, Presell Pages "precle" znacznie zyskały na wartości. Wyszukiwarki zawsze zwracały uwagę na treść, jednak w tej chwili liczy się ona jeszcze bardziej niż kiedyś. Treść znajdująca się w takim "preclu" jest obszerna, jest logiczna i wartościowa dla internautów, a link w tej treści jest bardzo pozytywnie odbierany przez roboty wyszukiwarek. W chwili obecnej katalogi nieco osłabły, zwłaszcza te oparte na bardzo popularnych skryptach, dlatego dywersyfikacja pochodzenia odnośników jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Nasza oferta


Od jakiegoś już czasu posiadamy nasze zaplecze Presell Pages, na chwilę obecną jest ich 200, jednak stale pracujemy nad kolejnymi.

Czym się różnią nasze "precle" od innych?
Na pewno treścią, bardzo wielką uwagę przykładamy do jakości treści, dlatego nasze zaplecze jest zamknięte. Nie ma możliwości dodawania wpisów samemu, nie sprzedajemy dostępów czy multikodów, cały proces "preclowania" przeprowadzamy sami. Jest to uwarunkowane tym, że chcemy stworzyć najmocniejsze zaplecze w kraju, które będzie przynosić prawdziwe efekty. Każdy "precel" jest linkowany, 90% odnośników pochodzi z płatnych katalogów i zaplecz, dzięki czemu nie boimy się o ich odfiltrowanie czy bana.
Treść każdego wpisu przekracza 2500 zzs, do 3 linków w treści i zdjęcie tematyczne.

W ofercie jest

  • Napisanie 2 artykułów opartych o synonimy, gdzie każdy po wygenerowaniu będzie miał min. 2500 zzs, a przed wygenerowaniem do 7 000 zzs.
  • Tworzymy tytuły
  • Dobieramy tematyczne zdjęcie
  • Dodajemy ustaloną przez klienta ilość wpisów dziennie
  • Pingujemy wpisy, aby przyśpieszyć ich indeksację
  • Po zakończeniu przesyłamy raport z linkami do wpisów


  • Zamawiam