Co daje pozycjonowanie?

Podstawowe korzyści to zwiększona sprzedaż i oglądalność witryny. Jak dowodzą statystyki blisko 90% klientów dociera do danego produktu poprzez wyszukiwarkę Internetową. Czołowe pozycje przynoszą największe korzyści, tam ruch jest największy. Każdy z nas podczas wyszukiwania jakiegoś towaru lub usługi zwraca największą uwagę na pierwsze wyświetlone pozycje, w większości przypadków nie staramy się przeszukiwać setek podstron, tym samym nie dajemy możliwości zarobku np. sklepom Internetowym. W dzisiejszych czasach pozycjonowanie i promocja własnego biznesu jest podstawą, tylko dzięki takim działaniom możliwe jest utrzymanie się na rynku.

Co oznacza termin pozycjonowanie stron www?

Jest to szereg działań mających na celu zaistnienie strony internetowej w wyszukiwarkach takich jak Google, Onet, WP, Yahoo, Bing i wielu innych. Podstawowym działaniem jest zgłoszenie witryny do wszystkich wyszukiwarek, jednak nie gwarantuje to zdobycia wysokiej pozycji w rankingach tych właśnie wyszukiwarek. Aby znaleźć się na wysokich miejscach należy wykonać szereg działań, zdobywanie linków, przygotowanie witryny w taki sposób, aby była przyjazna wyszukiwarkom i wiele innych zadań.

Utrzymanie pozycji

Kiedy witryna już znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce to nie znaczy, że pozycjonowanie jest zakończone, wtedy to trzeba pozycję utrzymać. Zdobywając cenne i wartościowe linki jesteśmy w stanie pozycję utrzymać.

Back linki

BL są bardzo ważne, im jest ich więcej tym pozycja naszej strony Internetowej jest wyższa, jednak link linkowi nie jest równy. Takie odnośniki powinny znajdować się na stronach zadbanych, bogatych w treść i mających swoją historię. Typowe "śmietniki" nie są w stanie dostarczyć takich linków, które nam pomogą, wręcz mogą nam bardzo zaszkodzić.

Nasze zaplecza

Od dłuższego czasu aktywnie działamy na rynku, przez ten czas udało się nam stworzyć własne zaplecze pozycjonerskie, składające się z katalogów stron i Presell Pages. Są one zadbane, stale linkowane z wartościowych źródeł co w rezultacie daje duże efekty pozycjonowania witryn. Nie ograniczamy się jedynie do naszego zaplecza, współpracujemy z wieloma firmami, które również mają silne i wartościowe strony, na których zamieszczamy wpisy.

Cennik

Nie jesteśmy w stanie określić sztywnego cennika oferowanej usługi pozycjonowania, koszty są różne, w zależności od ilości pozycjonowanych fraz, ilości konkurencji i jej siły, a także od samej witryny. Bardzo ważna jest jej treść i wykonanie, im więcej wysokiej jakości tekstu tym lepiej. Witryny wykonane w całości w technologii Flash są bardzo trudne do wypozycjonowania, bowiem wyszukiwarki nie potrafią indeksować animacji flash, ani tekstu w nich zawartego. Wyszukiwarka Google co prawda częściowo potrafi, ale ten mechanizm nie jest dopracowany i zdarzają się błędy, wtedy zaindeksowane zostają jedynie tytuł i meta tagi, a to stanowczo za mało by znaleźć się na wysokich pozycjach.

Darmowa wycena pozycjonowania

Nie wahaj się skorzystać z darmowej wyceny, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Ofertę pozycjonowania otrzymasz najpóźniej w 24h