O nas

Na rynku działamy już od dłuższego czasu, stale się rozwijamy i rozszerzamy zakres świadczonych usług. Współpracujemy z wieloma znanymi na polskim i zagranicznym rynku firmami w różnym zakresie, jako główni wykonawcy, a także jako partnerzy biznesowi. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy zarówno z firmami jak i osobami nie prowadzącymi działalności gospodarczej.

Tworzenie stron www

Tworzymy strony internetowe oparte o sprawdzone rozwiązania, zarówno na popularnych platformach jak i naszych autorskich rozwiązaniach. W naszym gronie znajdują się wykwalifikowani specjaliści z dziedziny programowania, a także graficy. W naszym dorobku znajduje się wiele bardzo dużych i skomplikowanych projektów jak i tysiące mniejszych. Nie ograniczamy się wyłącznie do tworzenia stron firmowych czy blogów, wdrażamy najróżniejsze moduły do każdego rodzaju skryptów.

Pomoc techniczna

Awarie mogą zdarzyć się w każdej chwili, nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego, dlatego uruchomiliśmy pomoc techniczną poza godzinami pracy naszego biura. Jeszcze do niedawna kontakt mailowy z nami był możliwy od godziny 8:00 do 16:00, teraz w razie awarii lub problemów pomoc techniczna działa od 8:00 do godziny 21:00. Wiemy jak ważny jest dobry kontakt, dlatego postanowiliśmy wprowadzić takie udogodnienia dla naszych klientów.

Administracja witrynami

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie administrować własną stroną internetową czy całym zapleczem, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takiej usługi. W chwili obecnej opiekujemy się zapleczami i stronami prywatnymi o łącznej wielkości 738 stron www. Nie sprawia nam to większego problemu, gdyż posiadamy odpowiednie narzędzia, które ułatwiają nam pracę. W ofercie administracji znajduje się tworzenie treści, aktualizacje systemu, wdrażanie zabezpieczeń, modyfikacje lub tworzenie modułów i wiele innych.