Co oferujemy?

Oferujemy wysyłkę e-mailingu z Twoją reklamą do wybranej liczby odbiorców, zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców. Dzięki podziałowi na branże,region i wiele innych możesz wybrać najbardziej trafną bazę. Pozwoli Ci to na trafienie do grupy ludzi zainteresowanych produktami jakie oferujesz

Skuteczne kampanie e-mailingowe


Dzięki wiedzy jaką posiadamy i profesjonalnym narzędziom nasze maile docierają do folderu /Odebrane/ a nie do Spamu jak to się zdarza w wielu przypadkach. Znamy zasady działania poczt internetowych, wiemy że są limity przyjmowania wiadomości w ciągu jednej godziny. Respektujemy je, aby przebieg kampanii przyniósł jak najlepsze efekty. Nasze serwery są dobrze skonfigurowane, wiadomości docierają z polskimi znakami. Konkurencja nie zawsze dba o takie rzeczy, a przecież to podstawa! Posiadamy aktualne klucze autoryzacji, dzięki temu omijamy filtry antyspamowe. Często zmianiamy domeny i adresy IP, z których wysyłane są kampanie e-mailingowe, to z kolei przekłada się na większą skuteczność.
Jeśli masz problem z przygotowaniem zachęcającej i profesjonalnej kreacji mailingowej to napisz do nas, stworzymy ją dla ciebie w dowolnym formacie, txt, html.

W sprawie ustalenia wolnych terminów i kosztów prosimy o kontakt.