Nowy wygląd naszej strony

02/03/2014

W dniu dzisiejszym nasza strona Internetowa została całkowicie zmodyfikowana. Stary silnik miał kilka wad konstrukcyjnych, a sam layout przestał nam się podobać. Oto nowa odsłona One-Solution, mamy nadzieję, że zarówno funkcjonalność jak i nowe oferty przypadną Państwu do gustu.

Nowe zaplecze

27/11/2013

Dziś zakończyliśmy tworzenie naszego zaplecza Presell Pages i oferty zostały wystawione na allegro. Jak już wcześniej pisaliśmy zaplecze jest prywatne, nie ma dostępu z zewnątrz, a więc "preclowaniem" zajmujemy się my. Chcemy uniknąć dodawania słabej jakości treści, dlatego podjęliśmy decyzję o jego zamknięciu. Zachęcamy do składania zamówień, dla stałych klientów będą zniżki i dodatkowe sztuki.

Rozpoczynamy tworzenie nowego zaplecza

02/09/2013

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy stworzyć zaplecze Presell Pages, ponieważ publiczne "precle" coraz częściej stają się śmietnikami, które z czasem szkodzą zawartymi tam linkami. Najprawdopodobniej zaplecze to będzie zamknięte, nie będziemy sprzedawać multikodów czy dostępów, aby uniknąć dodawania słabej treści i powielanej.

Gotowe multikody do katalogów

14/07/2013

Tak jak obiecaliśmy tak w dniu dzisiejszym wystartowała sprzedaż multikodów do naszych grup katalogów. Zdajemy sobie sprawę, że ręczne katalogowanie w grupie Cncat jest bardzo trudne, gdyż automaty nie przedrą się przez nasze zabezpieczenia, dlatego stworzyliśmy panel. Panel ten umożliwia dodawanie ręczne i automatyczne, wystarczy wpisać i aktywować multikod w odpowiedniej grupie, a pojawi się formularz. Po jego wypełnieniu mamy do wyboru opcje jednorazowego dodawania wpisów lub automatycznego, czyli każdego dnia po x wpisów. Wszystkie testy wypadły bardzo dobrze, brak jakichkolwiek błędów, ale prosimy o kontakt i zgłoszenie jeśi Państwo jakieś zaobserwują.

1 >